![Медаль "25 років Незалежності України".](http://slet.org.ua/wp-content/uploads/2016/08/25r_m.jpg)
Медаль “25 років Незалежності України”.
Були показані монети, що їх випустив національний банк, й дві серії медалей, виготовлення яких стало можливим завдяки особистій ініціативі групи колекціонерів-патріотів. Про це на своїй сторінці ФБ повідомляє один із ініціаторів та творчих натхненників Микола Омельченко.
![Презентація монет і медалей до 25-річчя Незалежності України](http://slet.org.ua/wp-content/uploads/2016/08/presentation.jpg)
Презентація монет і медалей до 25-річчя Незалежності України
В першій серії медалей наявні 4 різновиди; в другій серії – 3. Окремо треба відзначити внесок у виготовлення медалей головного художника Монетного Двору Романа Чайковського та заслуженого художника України Олекси Руденка.
До речі, завтра НБУ проводитиме презентацію нової ювілейної банкноти; але, на жаль, як відомо на цей час на презентацію не запрошені ініціатори випуску, які витратили чимало сил та часу щоб переконати НБУ у доцільності такого випуску.