Час від часу Національний банк України випускає пам’ятні банкноти. Про це вже згадувалось в блозі. Нещодавно перелік пам’ятних банкнот поповнився банкнотою “ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО!” номіналом 20 гривень. Банкноту введено в обіг як відзначення незламності, героїзму, стійкості та сили духу Українського народу в протистоянні збройній агресії росії.
![](https://slet.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/20grnSlavaUkraini.jpg)
Більше інформації про банкноту можна прочитати на присвяченій ній сторінці Національного банку України.